Vítejte ve světě kovaného a industriálního nábytku, který je stále více populární! Tento jedinečný styl výrazným způsobem ozvláštní Váš interiér. Kovaný a industriální nábytek je synonymem pro eleganci, trvanlivost a netradiční styl. Můžete si vybrat z různých typů nábytku, jako jsou postele, industriální stoly, kované židle, police nebo regály. Industriální nábytek je vhodný jak pro venkovní, tak i pro vnitřní prostory, a vytváří tak působivou atmosféru v daném prostoru.

moderní vzhled a robustnost

Industriální nábytek na druhou stranu přináší do našich interiérů do jisté míry průmyslový vzhled a robustnost. Tento styl vychází z továrních a průmyslových prostorů, kde se využívají surové materiály, jako je kov a opravdu masivní dřevo. Typickými znaky industriálního nábytku jsou hrubé povrchy, viditelné spoje a záměrně hrubě zpracovaný povrch použitého materiálu. Industriální nábytek je oblíbený pro svou jednoduchost a nadčasový vzhled.

Kovaný a industriální nábytek je vhodný pro různé druhy interiérů, od moderních až po rustikální s nádechem historie.

jedinečný design

Takže, pokud hledáte nábytek, který je na první pohled osobitý, elegantní a robustní, v našem uměleckém kovářství vám rádi splníme Váš sen. Pomůžeme vám vytvořit prostor, který bude na první pohled opravdu jedinečný a zaujme každého, kdo vstoupí do vašeho domova!

realizované kovové industriální stoly – naše reference

Specializujeme se na kované a industriální stoly na míru. Vytváříme nejprve originální výtvarný návrh nábytku a podle něj pak zakázku realizujeme. Zde se můžete podívat na naše minulé práce a inspirovat se. Rádi vytvoříme i pro vás stejně hodnotné dílo.

    fotogalerie – ukázky industriálních stolů