<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $titleName in <b>/data/1/7/17642dcd-724f-4883-8cbe-357041505349/kovarstvidrozd.cz/web/wp-content/uploads/cache/band-child/_wplatte/_parts.post-content.php-c2c949638c20f9b182987baa03ad445f.php</b> on line <b>125</b><br />

Kované madlo RINK. Upoutá svým minimalistickým tvarovým řešením s elegantně skosenými hranami štítku. Kulatá úchopová část zajišťuje pohodlné držení madla. Hodí se do moderní architektury. Rozměry (mm): výška – 260, šířka – 65, hloubka – 70.

Kované kliky Drozd nezklamou ani vaše nejnáročnější očekávání. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů s maximálním důrazem na poctivé řemeslné zpracování a design.Tyto produkty se stávají důkazem, že i zdánlivě obyčejná klika se může stát výrazným estetickým doplňkem, tím co udělá váš dům konečně výjimečným. Naše kliky jsou vyráběny opravdu ručně a každý kus je absolutním originálem. K výrobě nikdy nepoužíváme průmyslově vyráběné polotovary a tenkostěnné výlisky z plechu, které budou vždy jen pouhou napodobeninou.
Při výrobě používáme masivní materiál. (tloušťka štítku 5–10 mm). Vybírat můžete z klasických tvarů vhodných na historické budovy, vinné sklepy apod., nebo z klik s ryze originálním designem určených pro moderní architekturu. Kliky jsou vyrobeny s roztečí 90 a 72 mm. Uchycení štítku pomocí dvou vrutů o průmětu 6 mm s kovanou hlavou. Vyrobit lze na FAB i klasický klíč. Povrchová úprava je tvořena kvalitní kovářskou barvou, která je dále patinována. Pro použití v exteriéru je vhodné povrch pozinkovat. Pravá i levá varianta.

kontaktujte nás

Click or drag a file to this area to upload.
Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.