Kovaná klika KRAUN. Klasický design. Vodná pro historickou architekturu. S úspěchem lze užít také v prostředí vinných sklepů apod. Rozměry (mm): výška – 250, šířka – 140, hloubka – 80

Kované kliky DROZD nezklamou ani vaše nejnáročnější očekávání. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů s maximálním důrazem na poctivé řemeslné zpracování a design. Tyto produkty se stávají důkazem, že i zdánlivě obyčejná klika se může stát výrazným estetickým doplňkem, tím co udělá váš dům konečně výjimečným. Naše kliky jsou vyráběny opravdu ručně a každý kus je absolutním originálem. K výrobě nikdy nepoužíváme průmyslově vyráběné polotovary a tenkostěnné výlisky z plechu, které budou vždy jen pouhou napodobeninou.

Použité materiály

Při výrobě používáme masivní materiál. (tloušťka štítku 5–10 mm). Vybírat můžete z klasických tvarů vhodných na historické budovy, vinné sklepy apod., nebo z klik s ryze originálním designem určených pro moderní architekturu. Kované kliky jsou vyrobeny s roztečí 90 a 72 mm. Uchycení štítku pomocí dvou vrutů o průmětu 6 mm s kovanou hlavou. Vyrobit lze na FAB i klasický klíč. Povrchová úprava je tvořena kvalitní kovářskou barvou, která je dále patinována. Pro použití v exteriéru je vhodné povrch pozinkovat. Pravá i levá varianta.

kontaktujte nás

Click or drag a file to this area to upload.
Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.